Hizmetlerimiz

Markanızın değerine değer katmak için buradayız.

Hizmetlerimiz neler?

Web Sitesi

İhtiyacınız ve rakipleriniz doğrultusunda doğru analizler ile web sitenizin tasarımını oluşturuyoruz. Tasarımın onayından sonra kodlama sürecine başlanıyor ve web siteniz yapılıyor. Web sitesi tesliminden sonra da kullanıcılarınızın eğilimlerine göre güncellemeler yapıyoruz.

Yaptığımız web siteleri e-ticaret için güvenli, mobil kullanımlara uygun, geliştirilebilir ve güncellenebilir, kullanımı anlaşılır ve kolay sistemlerdir.

Sosyal Medya

İletişim çağında en büyük ve en önemli vitrinimiz olan sosyal medya hesaplarınızı profesyonel yöntemler ile sizin için yönetiyoruz. Tasarımsal olarak kurumsal kimliğinize yönelik gönderi, hikaye ve sosyal medya reklam şablonları hazırlıyoruz. Aylık planlamalar ile nokta atışı ve kullanıcıyı mutlu etmeye yönelik içerikler hazırlıyoruz. Web siteniz ile sosyal medya hesaplarınızı bir bütün halinde kullanarak etkileşimlerinizi arttırıyoruz. Markanızın değerine değer katıyoruz.

SEO

SEO (arama motoru optimizasyonu) ile sitenizin Google, Yandex gibi en çok kullanılan arama motorlarında ilk sırada çıkmasını sağlıyoruz. Bu çalışma ile site trafiğinizi arttırarak işletmenizin gelirlerini arttırıyoruz.

Hizmet süresince web sitenizde metinsel iyileştirmeler ve eklemeler yapmaktayız. Ayrıca haber, blog ve sektörel sitelerde markanızı tanıtarak hem kullanıcıları sitenize çekiyoruz hem de markanızın otoritesini arttırıyoruz.

Mobil Uygulama

Markanıza özel kullanıcılara yönelik ya da şirketinizin işleyişi için gerekli olan mobil uygulamaları yapıyoruz. İstediğiniz uygulamayı bize anlatmanız yeterli geri kalan uygulama tasarımı, uygulamanın kodlanması ve yayınlanması aşamalarını tamamı sizin onayınızdan sonra bizim tarafımızdan gerçekleştiriliyor. Mevcutta sahibi olduğunuz mobil uygulamanız için tasarımsal ve yazılımsal güncelleme ya da geliştirme isteklerinizde de sizlere hizmet veriyoruz.

Tasarım

Mobil uygulama, web sitesi, sosyal medya, kurumsal kimlik, logo, katalog & broşür tasarımlarınızı kurumsal kimliğinize ve güncel tasarım trendlerine uygun olarak oluşturuyoruz. Vermek istediğiniz mesajı sade, anlaşılır ve kullanışlı tasarımlar ile son kullanıcıya ulaştırıyoruz.

Tasarım aşamasında aklınızdan geçenleri söylemeniz ve hayalinizi anlatmanız yeterli, hayalinizi gerçekleştirmek bize kalıyor. Sizi mutlu etmek bizim görevimiz.

Destek & Danışmanlık

Mevcutta sahibi olduğunuz logo, web sitesi, mobil uygulama ve kurumsal kimliğinizi geliştirmek ve düzenlenmek için sizlere hizmet veriyoruz. Markanızın vizyonu ile bizim güncel ve yenilikçi bakış açımız birleşiyor, böylelikle işinizin değerine değer katıyoruz. Ayrıca siber güvenlik konusunda web sitenizin ve mobil uygulamanızın testini yaparak mevcut sistemin iyileştirmesini sağlıyoruz.

css.php